Gjuhe

Kapuçët me rreze

Pianurat

Furrat me avull

Furrat

Furrat e kombinuara me avull

Furrat me mikrovalë

Lavastovilje

Duke krijuar
Estetikë klasike

a1

Kapuç i ri me rreze të integruar A830

Qetë, zvogëloni nivelin e zhurmës në 42dB me kushinetën e heshtur të topit.
Motor i qëndrueshëm, i avancuar i mbyllur plotësisht me sistem të ri ftohje bakri.Të zgjasë përgjithmonë.
Eco, kurseni deri në 30% të konsumit të energjisë me funksionim shumë efikas.
Më shumë
Accurate Temperature Yummy Taste22

Furrë elektrike e integruar R312

Panele xhami e zezë inox, Pasqyrë e zezë klasike, e thjeshtë dhe me stil;Dorezë super e gjatë nga aliazh alumini e cilësisë së lartë, e lëmuar dhe e lëmuar, e lehtë për t'u hapur dhe mbyllur;Dorezë fleksibël kërcyese, e padukshme me një prekje në çast, me butonin e prekjes për të sjellë përvojën e përsosur të funksionimit të përshtatshëm;
Më shumë
4000m2
Regjistrimi i qindra mijëra eksperimenteve nga laboratori ynë i nivelit shtetëror 4000 ㎡.
3500W+
Mbi 35000000 familje po shijojnë gatimin e lehtë nga Robam në mbarë botën.
10,000+
10000+ dyqane me pakicë
4000m2
Regjistrimi i qindra mijëra eksperimenteve nga laboratori ynë i nivelit shtetëror 4000 ㎡.

Video

Krijo gjithë fantazinë e ëmbël të jetës së kuzhinës për qeniet njerëzore
Më shumë

Theksoni Lajmet

Gjatë 43 viteve të fundit, robam i është përkushtuar ndërtimit më afër
Robam Appliances: the Ninth-level Central Digital Platform to Start the Zero-Point Manufacturing Era

Robam Appliances: Platforma Qendrore Dixhitale e nivelit të nëntë për të filluar epokën e prodhimit me pikë zero

Nën sfondin e ekonomisë dixhitale, çdo ndërmarrje "ambicioze" po përpiqet të marrë vendime të sakta bazuar në të dhëna dhe të arrijë distancën zero midis tregut dhe përdoruesve, midis R&D dhe përdoruesve, dhe midis prodhimit dhe përdoruesve.Më 8 janar 2021, me...
Hangzhou Robam Appliances Co., Ltd. Has Become the Official Exclusive Supplier of Household Kitchen Appliances for the 19th Asian Games in 2022 in Hangzhou to Enable the Asian Games with Kitchen Ap...

Hangzhou Robam Appliances Co., Ltd. Është bërë Furnizuesi Ekskluziv Zyrtar i Pajisjeve të Kuzhinës shtëpiake për Lojërat e 19-ta Aziatike në 2022 në Hangzhou për të mundësuar Lojërat Aziatike me Ap...

Opsioni 1: Bashkohuni me lojërat aziatike për të shfaqur kulturën e kuzhinës kineze, Hangzhou Robam Appliances Co., Ltd. Është bërë Furnizuesi Ekskluziv Zyrtar i Pajisjeve të Kuzhinës shtëpiake për Lojërat Aziatike 2022 në Hangzhou Në mëngjesin e 8 korrikut 2020, Ceremonia e lansimit të ekskluzivitetit...
Pioneer in the Kitchen Appliance Industry! ROBAM 5G Smart Factory is Coming!

Pionier në industrinë e pajisjeve të kuzhinës!ROBAM 5G Smart Factory po vjen!

Anije me karrocë logjistike 5G, monitorim inteligjent i kamerës së realitetit të shtuar 5G, skaneri i barkodit 5G skanon kudo dhe ngarkon të dhënat e prodhimit... Më 15 prill, me mbështetjen teknike të China Mobile Communications Group dhe Huawei, prodhimi inteligjent dixhital i ROBAM...
Two ROBAM products won the Red Dot Design Award

Dy produkte ROBAM fituan çmimin Red Dot Design

Më 25 mars u shpall çmimi gjerman Red Dot Design, i njohur si “Oscar Award” në industrinë e dizajnit industrial.ROBAM Range Hood 27X6 dhe Integrated Steaming & Baking Machine C906 ishin në listë.Çmimi Red Dot Design, gjermani "IF Award" dhe Am...
ROBAM Range Hood – No.1 in Global Sales for 6 Consecutive Years

ROBAM Range Hood – Nr.1 ​​në Shitjet Globale për 6 Vite Rradhazi

Kohët e fundit, sipas të dhënave nga Euromonitor International, një organizatë globalisht autoritative e kërkimit të tregut, nga viti 2015 deri në vitin 2020, aspiratorët e gamës ROBAM kanë udhëhequr shitjet globale për pesë vjet rresht, duke konsoliduar më tej themelet e ROBAM për krijimin e një marke globale dhe duke dëshmuar en...

Na kontaktoni

Për të krijuar jetën njerëzore të kuzhinës gjithë mall të mirë
  • Facebook
  • Linked in
  • Youtube
Na kontaktoni tani
+86 0571-86280607